LG 50NANO81A3A | 50 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Black
- TootjadLG
- Mudel: 50NANO81A3A
- Saadavus: 5
-
341€
LG 50NANO81A3A | 50 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, LAN, USB, Bluetooth, CI |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 126 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 162.00 mm |
| Gross height (mm) | 808.00 mm |
| Gross weight | 15.80 kg |
| Gross width (mm) | 1215.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS 25 |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 1121 x 703 x 249 mm |
| Net weight | 12.10 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2960.00 g |
| Plastic (No PET) | 740.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 50NANO81A3A |
| Tare weight (kg) | 3.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.16 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |









